Lité betonové podlahy

Hledáte podlahu, která se vyznačuje vysokou pevností a současně vynikajícími akumulačními vlastnostmi? Potom jsou pro vás ideálním řešením kvalitní lité betonové podlahy.

Toto řešení je vhodné jak pro soukromé, tak komerční prostory, kde díky betonové podlaze získáte snadno udržovanou plochu, která určitě nezklame svým estetickým vzhledem. Díky těmto vlastnostem najde betonová podlaha své uplatnění například v chodbách, kuchyních, koupelnách či jiných místnostech. Výhody lité betonové podlahy u komerčních prostor spatřujeme především v jednoduchosti aplikace a jejich následné údržbě. Patří zde především sklady, kanceláře a výrobní haly. Jednoduchým a zejména kvalitním řešením podlah je beton hlazený strojně. Vrstvu na povrchu lze navíc zušlechtit tzv. vsypy. Speciální vsyp dokáže zlepšit finální vlastnosti povrchu. Pokud si klient přeje, lze pomocí vsypu litou betonovou podlahu i obarvit. Obarvení je nejen finančně méně náročné, ale i kvalitnější, než bychom dosáhli následným nátěrem povrchu. Hlavní výhodou je, že lze betonovat nejen rovné plochy ale i šikminy a netradiční plochy.

 

Ekonomicky výhodné, kvalitní a estetické řešení

Pokud zvolíte litou betonovou podlahu (mnohdy označovanou též jako finální), překvapí vás i její nižší cena. V porovnání s anhydritovými podlahami jsou náklady nižší až o 40%. Betonové podlahy v celém rodinném domě je možné zrealizovat za pouhý jeden den. Navíc je tady tato varianta vhodná i pro podlahové vytápění, které je v současnosti tolik oblíbené.  Kvalita, rychlost, dlouhá životnost, odolnost a nízká cenová náročnost, takové jsou charakteristiky lité betonové podlahy.

Litý beton jakožto jeden z nejpoužívanějších materiálů si našel také stálé uplatnění jako materiál určený především do vlhkých prostor. Je tedy doporučován do sklepních prostor a jiných prostor, pro něž je typická vlhkost. Lité betonové směsi jsou vhodné jak pro soukromé, tak pro komerční využití (novostavby, rekonstrukce podlah, haly, dílny apod.). V průmyslových objektech je tento typ podlah nejrozšířenější.

Výhody lité betonové podlahy

  • Stálý materiál bez deformace při styku s vodou
  • Vysoká akumulace
  • Vysoká setrvačnost při udržení tepla
  • Možnost spádování
  • Rychle schnoucí

Krédem naší společnosti je vždy spokojený klient a proto se zaměřujeme především na kvalitu námi realizovaných prací, kterou provádí vždy profesionálně erudovaní odborníci. Pracujeme pouze s materiály, které jsou ověřené a kvalitní.